fbpx

Wine Expo Poland

Wine Expo Poland to targi poświęcone wszystkim uczestnikom systemu winiarskiego.  Zapraszamy producentów, sektory branżowe, importerów, dystrybutorów i detalistów, którzy chcą poszerzać i nawiązywać nowe kontakty biznesowe, a także amatorów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o winie. Warszawa jest idealnym miejscem, tętniącym życiem i dynamicznie rozwijającym się centrum międzynarodowego biznesu i kultury – centrum polskiego przemysłu winiarskiego. To właśnie tam spożywa się najwięcej wina w Polsce. Spotkajmy się w stolicy konsumpcji wina!

Wine Expo Poland to platforma dedykowana profesjonalistom do rozwoju i zacieśniania  relacji biznesowych. To także okazja do spotkania branży winiarskiej bezpośrednio z konsumentami, a tym samym szansa na uzyskanie wiarygodnej informacji zwrotnej na temat rzeczywistych potrzeb dynamicznie rozwijającego się rynku. Targi to także możliwość przedstawienia konsumentom najnowszej oferty win dostępnych na rynku. Wskazując te najwyższej jakości, profesjonaliści mają szansę edukować i kształtować świadomość konsumentów.

Uczestnicy Wine Expo Poland:

 • Producenci
 • Importerzy
 • Dystrybutorzy
 • Klienci korporacyjni
 • Restauracje
 • Hotele
 • Catering
 • Detaliści (sklepy, sieci handlowe, winiarnie)
 • Stowarzyszenia i instytucje międzynarodowe
 • Kluby degustacji wina
 • Sommelierzy
 • Szefowie kuchni
 • Miłośnicy wina i zdrowej kuchni

Szczegółowy program degustacji, konferencji i spotkań zostanie opublikowany przed targami.

Galeria

Miejsce targów

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
00-021 Warszawa

Degustacje

Spróbuj, jak smakuje świat!

Każdy znawca wina, czy oliwy jest żądny nowych wrażeń, amator odkrywa smaki, aby wiedzieć, które są właśnie jego.

Liczne degustacje podczas  Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Podczas targów będą mieli Państwo unikalną okazję uczestniczyć w master class i seminariach prowadzonych przez znanych na całym świecie ekspertów z branży wina. To unikalna szansa do pogłębiania swojej wiedzy z tego zakresu. Każdy z wystawców jest do Państwa dyspozycji, by podczas indywidualnej degustacji zaprezentować swoją ofertę. Dla importerów, dystrybutorów, restauratorów i szefów kuchni to najlepsza okazja do poznania nowych smaków i rozmowy o nich. Wystawcy Wine Expo Poland prezentują wysokiej jakości wina, często z winnic z wieloletnią tradycją lub upraw organicznych. Polski rynek win wciąż wymaga rozwoju, wierzymy zatem, że dzięki degustacjom będą mieli Państwo możliwość odnaleźć smaki, dotychczas w Polsce niedostępne. Każdy uczestnik targów otrzymuje pamiątkowy kieliszek, który będzie niezastąpiony podczas degustacji i pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia.

Rynek & Trendy

Ilość wina importowanego do Polski w 2013 r. przekroczyła 100 mln litrów; liczba importerów wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat aż o 400%, a obroty niektórych z nich wzrosły o 20-30%. Spożycie Champagne w stosunku do roku poprzedniego zwiększyło się o 20%, a prognoza przewiduje kolejny wzrost o 70%.

Dołącz do wydarzenia

Zarezerwuj dziś swoją przestrzeń i wejdź na najbardziej dynamiczny rynek w Europie.

Dołącz do wydarzenia

Zarezerwuj dziś swoją przestrzeń i wejdź na najbardziej dynamiczny rynek w Europie.

zostań wystawcą