FAQ – dla wystawcy

1. Kto może zarejestrować się na targi Wine Expo Poland?

Wszyscy producenci, dystrybutorzy, dilerzy akcesoriów, wyspecjalizowane sklepy i stowarzyszenia wina i olejów.

2. Kiedy odbędą się Targi?

Wine Expo Poland w dniach: 26-27 października 2018.

3. Gdzie odbędą się Targi?

Targi odbędą się w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym, które mieści się przy ul. Marsa 56 c.

4. Jak mogę zarejestrować się na Targi?

Wystawcy mogą zarejestrować się wypełniając formularz aplikacyjny, dostępny w zakładce “Dla wystawców” i wysyłając wypełniony formularz e-mailem, listem bądź faxem.

e- mail: info (at) wineexpopoland.pl

5. Ile kosztuje wynajem powierzchni wystawienniczej?

Wszystkie ceny dotyczące powierzchni wystawienniczej (także stołów, stoisk, standów, itp.) zamieszczone są w zakładce “Cennik”.

6. Jakie są opcje wynajmu powierzchni wystawienniczej?

Pełna lista opcji wynajmu powierzchni wystawienniczej dostępna jest w zakładce “Cennik”.

7. Gdzie mogę się zatrzymać na czas Targów?

Dla wystawców i gości uczestniczących w Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival mamy uzgodnione pokoje w promocyjnych cenach w wybranych hotelach w Warszawie. Do naszych proponowanych hoteli można się łatwo dostać z lotniska Chopin lub ze stacji Warszawa Centralna taksówką, autobusem lub pociągiem.  Proszę sprawdzić zakładkę “Hotel” w celu poznania cen i zdobycia innych informacji.

Więcej informacji można znaleźć w zakładce “Hotel”.

8. Jak mogę dojechać na miejsce Targów?

Rekomendujemy Państwu przejazdy taksówkami, które można zamówić przez aplikację Uber czy MyTaxi oraz skorzystanie z usług lokalnych taksówkarzy. W zamówieniu taksówki pomoże Państwu konsjerż hotelu.

Dla osób wybierających komunikację miejską przedstawiamy linie docierające do Centrum Targowo-Kongresowego przy ul. Marsa 56 c:
– do przystanku OKULAROWA mamy możliwość skorzystania z 10 linii autobusowych: 143, 145, 173, 183, 225, 245, 315, 401, 514, 520
– do Stacji GOCŁAWEK* dotrzemy także pociągiem SKM linii S1 z Pruszkowa, Dworca Zachodniego, Dworca Śródmieście, PKP Powiśle, PKP Stadion, Dworca Wschodniego, PKP Olszynka Grochowska w kierunku Otwock
*Stacja Gocławek znajduje się w odległości około 700 metrów od CTK

Doradzamy korzystanie z aplikacji JakDojadę.pl oraz strony internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie (www.ztm.waw.pl)

9. Czy mogę zorganizować degustację podczas WINE EXPO POLAND i WARSAW OIL FESTIVAL?

Zapraszamy wszystkich wystawców i dilerów do organizacji degustacji podczas targów.  Pokój do degustacji będzie umiejscowiony w oddzielnej sali konferencyjnej w tym samym budynku. W celu zdobycia większej ilości informacji proszę skontaktować się z organizatorem.

10. Jakie są godziny otwarcia i zamknięcia Targów dla wystawców?

Czwartek 25 października 16.00 / 19.00 – dzień przyjazdu, czas na przygotowanie stoisk.

Piątek 26 października 10.00 / 19.00 – dzień targów.

Sobota 27 października 10.00 / 19.00 – dzień targów.

11. Gdzie mogę coś zjeść podczas Targów?

Na Targach obecna będzie firma cateringowa, zamówiona przez organizatorów, odpowiedzialna za dostarczanie jedzenia, napojów i przekąsek. Będzie jedno miejsce wewnątrz hali targów. Będzie także możliwość dostarczenia posiłku bezpośrednio do stoiska wystawcy.

12. Jaka będzie pogoda w Polsce w trakcie targów?

Października w Polsce jest w trakcie pięknej polskiej złotej jesieni. Temperatura waha się od 16°C do 10°C. Na zmianę są dni słoneczne, a także deszczowe.

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na jakiekolwiek interesujące Państwa kwestie, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce “Kontakt”.

do zobaczenia na

Centrum Targowo-Kongresowe ul. Marsa 56 c 04-242 Warszawa, Polska

Nasz Instagram