fbpx

Nagrody

WINE EXPO POLAND AWARDS, międzynarodowy konkurs wina, który pozwala budować markę i podkreślać jakość Twoich win w Polsce i za granicą.

Konkurs jest otwarty nie tylko dla wystawców biorących udział w targach WINE EXPO POLAND, ale także dla producentów i dystrybutorów, którzy chcieliby zaprezentować i zmierzyć jakość swoich produktów dostępnych już na polskim rynku, a także tych jeszcze nieznanych.

Zgłoś swoje wina

Podwójna, niezależna ocena ekspertów i konsumentów

Innowacyjną cechą wyróżniającą konkurs Wine Expo Poland Awards na tle innych, jest zaangażowanie dwóch grup jurorów, którzy oceniając konkursowe wina przyznają dwie odrębne nagrody: jury profesjonalne, w którego skład wchodzą uznani eksperci z branży winiarskiej, ocenia wina według międzynarodowych standardów; drugie jury składające się z konsumentów niezwiązanych z branżą przyznaje swoją odrębną nagrodę.

Koncepcja podwójnej oceny i nagrody ma ogromne znaczenie w kraju, jakim jest Polska, gdzie wraz z edukacją konsumentów, zmieniają się ich gusta. Opinia zarówno profesjonalistów, jak i konsumentów pozwoli na lepsze zrozumienie zasad panujących na polskim rynku.

W przypadku gdy obydwie komisje sędziowskie wyłonią to samo zwycięskie wino, przyznana będzie dodatkowa nagroda, tzw. „Trofeum Wine Expo Poland”!

Jury 2024

Zgłoś swoją kandydaturę

Jeśli jesteś profesjonalistą w branży lub amatorem wina, możesz także znaleźć się w gronie ekspertów i wziąć udział w obradach jury konkursu Wine Expo Poland Awards. Zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury.

Jury profesjonalistów
Consumer Jury
do zobaczenia na

Dom Towarowy Bracia Jabłkowskich - ul. Bracka 25 - Warszawa