fbpx

Warsaw Oil Festival

Warsaw Oil Festival to wydarzenie prezentujące szeroką gamę gatunków i smaków oliwy z całego świata. To miejsce dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i wykorzystać ją w sztukach kulinarnych, biznesie, a przede wszystkim w poprawie jakości życia.

Używany przez wieki, aby przygotować jedzenie lub zachować jego walory. Olej, bo o nim mowa, jest obecnie jednym z najważniejszych produktów na naszym stole. Nawet w krajach północnych, stosowanie olejów stale rośnie, towarzysząc zmianom zachodzącym w kuchni. Pomaga przygotować smaczne i zdrowe posiłki.

Warsaw Oil Festival jest niepowtarzalną okazją, aby przedstawić szerszej publiczności bogactwo świata olejów. Dajemy wyjątkową możliwość degustacji i odkrycia, jak wiele odmian oleju istnieje i w jak różny sposób może być wykorzystywany!

Niedawna eksplozja importu oliwy z oliwek z krajów śródziemnomorskich pokazuje, jak ważny jest to składnik dla kuchni polskiej, zarówno dla użytku profesjonalnego w restauracji, jak i na rodzinnym stole. Nie dziwi widok sklepowych półek uginających się od różnego rodzaju olejów; od najprostszych, w powszechnym użyciu, do wyrafinowanych i pochodzących z egzotycznych  stron świata. Nawet w jednej „rodzinie”, np. oliwy z oliwek, każdy olej może być inny. Tak jak winogrona dla wina, tak oliwki dla oleju stanowią o unikalnym i niepowtarzalnym smaku i aromacie.

Biologiczna oliwa z oliwek idealnie podkreśli smak sałatki Caprese, lekki smak oleju z kukurydzy wzbogaci każda sałatę, a fantastycznym uzupełnieniem świeżego sera będzie kilka kropel oliwy z orzechów.

Odkryj Warsaw Oil Festival! Przekonaj się, jak bogaty jest świat oliwy. Nawiąż kontakty handlowe, które pozwolą na rozwój twojej oferty!

Galeria

Miejsce targów

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
00-021 Warszawa

Dołącz do wydarzenia

Zarezerwuj dziś swoją przestrzeń i wejdź na najbardziej dynamiczny rynek w Europie.

Dołącz do wydarzenia

Zarezerwuj dziś swoją przestrzeń i wejdź na najbardziej dynamiczny rynek w Europie.

zostań wystawcą