fbpx

Turystyka winiarska i produkty lokalne

Nowa sekcja Wine Expo Poland poświęcona jest w całości turystyce winiarskiej – części branży, która nieustannie rozwija się i rośnie.

Turystyka winiarska daje impuls do połączenia różnych obszarów biznesu i gospodarki: nie tylko transportu, kultury i rozrywki, lecz także gastronomii – lokalne produkty spożywcze kupowane i konsumowane są na miejscu albo eksportowane na rynki zagraniczne.

Szlaki winiarskie oferują szeroki wybór lokalnych win i produktów do degustacji, a miasta i regiony winiarskie zapraszają konsumentów do zbierania nowych doświadczeń turystycznych. W ten sposób świadomi i ciekawi świata podróżnicy znajdą harmonijne połączenie pysznego smaku i zdrowych produktów.

Sekcja poświęcona jest wszystkim producentom, stowarzyszeniom i instytucjom, które chcą promować turystykę winiarską i lokalne produkty spożywcze, a także bazę hotelową czy atrakcje turystyczne, mogące zachęcić do odwiedzania danego regionu i ułatwiające późniejszy eksport towarów.

Wśród odwiedzających nie zabraknie operatorów wycieczek i biur podróży, dystrybutorów żywności, związanych z branżą dziennikarzy i blogerów, aż wreszcie turystów winiarskich. Dzięki temu nowa sekcja Wine Expo Poland będzie idealnym miejscem do zaprezentowania się, spotkań, dyskusji i rozwoju branży winiarskiej na całym świecie.

Galeria

Miejsce targów

Dom Towarowy Bracia Jabłkowskich
ul. Bracka 25
00-021 Warsaw, Poland

Dołącz do wydarzenia

Zarezerwuj dziś swoją przestrzeń i wejdź na najbardziej dynamiczny rynek w Europie.

Dołącz do wydarzenia

Zarezerwuj dziś swoją przestrzeń i wejdź na najbardziej dynamiczny rynek w Europie.

zostań wystawcą