fbpx

Wine Expo Poland

Wine Expo Poland to targi poświęcone wszystkim uczestnikom systemu winiarskiego. 

Zapraszamy producentów, sektory branżowe, importerów, dystrybutorów i detalistów, którzy chcą poszerzać i nawiązywać nowe kontakty biznesowe, a także amatorów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o winie. Warszawa jest idealnym miejscem, tętniącym życiem i dynamicznie rozwijającym się centrum międzynarodowego biznesu i kultury – centrum polskiego przemysłu winiarskiego. To właśnie tam spożywa się najwięcej wina w Polsce. Spotkajmy się w stolicy konsumpcji wina!

Wyjątkowa okazja dla profesjonalistów do nawiązania lub wzmocnienia swoich relacji z lokalnymi partnerami biznesowymi, ale to także okazja do spotkania z konsumentem, mająca szansę na uzyskanie prawdziwej informacji zwrotnej z tego rynku, który rośnie nie tylko pod względem ilościowym, ale również smakowym i wymagającego zawsze lepszej jakości produktów.

Dwa cele tego wydarzenia: z jednej strony stworzenie nowych kontaktów i synergii między podmiotami działającymi na tym samym rynku, co ułatwi nawiązanie nowych relacji biznesowych; z drugiej strony zwrócenie się do konsumenta i poinstruowanie go w wyborze produktów najwyższej jakości, dając podstawę do większej świadomości konsumentów w zakresie konsumpcji.

Uczestnicy Wine Expo Poland:

 • Producenci
 • Importerzy
 • Dystrybutorzy
 • Klienci korporacyjni
 • Restauracje
 • Hotele
 • Catering
 • Detaliści (sklepy, sieci handlowe, winiarnie)
 • Stowarzyszenia i instytucje międzynarodowe
 • Kluby degustacji wina
 • Sommelierzy
 • Szefowie kuchni
 • Miłośnicy wina i zdrowej kuchni

Szczegółowy program degustacji, konferencji i spotkań zostanie opublikowany przed targami.

Galeria

Miejsce targów

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
00-021 Varsovie, Pologne

Degustacje

Spróbuj, jak smakuje świat!

Każdy znawca wina, czy oliwy jest żądny nowych wrażeń, amator odkrywa smaki, aby wiedzieć, które są właśnie jego.

Liczne degustacje podczas  Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Podczas targów będą mieli Państwo unikalną okazję uczestniczyć w master class i seminariach prowadzonych przez znanych na całym świecie ekspertów z branży wina. To unikalna szansa do pogłębiania swojej wiedzy z tego
zakresu.

Każdy z ponad 100 wystawców jest do Państwa dyspozycji, by podczas indywidualnej degustacji zaprezentować swoją ofertę. Dla importerów, dystrybutorów, restauratorów i szefów kuchni to najlepsza okazja do poznania nowych smaków i rozmowy o nich.

Wystawcy Wine Expo Poland prezentują wysokiej jakości wina, często z winnic z wieloletnią tradycją lub upraw organicznych. Polski rynek win wciąż wymaga rozwoju, wierzymy zatem, że dzięki degustacjom będą mieli Państwo możliwość odnaleźć smaki, dotychczas w Polsce niedostępne.

Każdy uczestnik targów otrzymuje pamiątkowy kieliszek, który będzie niezastąpiony podczas degustacji i pozwoli zachować wyjątkowe
wspomnienia.

Rynek & Trendy

Ilość wina importowanego do Polski w 2013 r. przekroczyła 100 mln litrów; liczba importerów wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat aż o 400%, a obroty niektórych z nich wzrosły o 20-30%. Spożycie Champagne w stosunku do roku poprzedniego zwiększyło się o 20%, a prognoza przewiduje kolejny wzrost o 70%.

Rejoignez l'événement

Rejoignez l'événement - texte du bas 2

Rejoignez l'événement

Rejoignez l'événement - texte du bas 2

devenir exposant