fbpx
7 października 2019

Przyznaj, to coś więcej niż przyjaźń

Był pocałunek. Tak, jest coś na rzeczy

Przyznam, znamy się całe wieki. W Persji kobieta, która urodziła dziecko otrzymywała wino, jako premię i na zachętę do dalszej prokreacji. Starożytny Rzym poszedł dalej, ponieważ uważano tam, że kobieta pijąca wino cudzołoży. To jak, ile zdrad masz na sumieniu?:) A pocałunek wracającego do domu męża oznaczał tam po prostu kontrolę stanu trzeźwości żony. Tak, nie było tak słodko jak myślisz…. A może szkoda, że nie zostaliśmy przy tej metodzie? Może policyjne kontrole drogowe kojarzyłyby się tylko z przyjemnością? Technologie schładzają relacje.

Dlaczego? Nie rób scen

Jest nas więcej, bo w Polsce aż ponad 9 mln, 60 procent wszystkich. Dlaczego to robimy? Chcemy być młode i piękne, długo i zdrowo żyć. A to konsekwencje udowodnione. Dlatego trudno będzie przestać. To nie fascynacja, czy zakochanie. Zaangażowanie jest zbyt silne. Dlatego to my, kobiety w Polsce nadajemy ton.

Wino, kobiety i seks

Dobre samopoczucie nie jest luksusem. To nam się od wieków po prostu należało! Swoboda w wyborze, pewność upodobań, przeżywanie przyjemności, radość z niej. Dlatego świadomie wybieramy relacje, ludzi, miejsca, smaki. I bąbelki, a coraz częściej wytrawną czerwień.

Eksperymenty w większej grupie

Odwagi! Te nowe doświadczenia tylko dobrze wpłyną na nasz związek. Przeżyjmy to razem. Okryjmy nowe, to nas wiele nauczy. Bądź tam ze mną.

#WineExpoPoland

do zobaczenia na

Dom Towarowy Bracia Jabłkowskich - ul. Bracka 25 - Warszawa