fbpx
Winnica Tulibowo Wyszogrodzka 22a
09-402 Płock
Poland
http://tulibowo.pl

O nas

Winnica Tulibowo znajduje się po wschodniej stronie najszerszego koryta Wisły w Polsce jako jedni z nielicznych w kraju wytwarzamy wino z jagody kamczackiej, która dzięki swoim właściwością uatrakcyjnia nasz produkt. Winnica składa się z 19ha jagody kamczackiej oraz 4ha winogron z których w przyszłym roku powstaną pierwsze rozlewy.

Produkty

Haskap

Jagoda Kamczacka jako Owoc zawiera w sobie dużą ilość antyoksydantów, związków fenolowych, rutyny, irydoidów, witaminy C, antocyjanów, kwercyny oraz związków pektynowych. Posiada właściwości prozdrowotne: przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz działa przeciwnowotworowo. Poza tym zapobiega anemii, obniża ciśnienie tętnicze wspomaga trawienie, zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy, cukrzycy , oczyszcza organizm z toksyn.
Wino z Jagody Kamczackiej Wino owocowe półwytrawne o intensywnie purpurowym kolorze i wyjątkowym aromacie. Wino gwarantuje mocny zrównoważony smak z nutą goryczy i kwasowością zbalansowaną słodyczą owocu. Idealnie harmonizuje się z daniami z czerwonego mięsa oraz niektórymi serami.