fbpx
NATALE Łasiecznik63
99-417 Bolimów
Poland
https://winnicanatale.pl/
  • Professional Jury - Silver Awards

O nas

Winnica NATALE to niezwykłe miejsce, w którym rodzinne ciepło, wspólna pasja i harmonia natury łączą się w jedno, a owocem tej fuzji są wspaniałe, polskie, naturalne wina. Nasza winnica mieści się w województwie Łódzkim, a konkretnie w niewielkiej wsi Łasieczniki, koło Bolimowa i Nieborowa. Znajdujemy się na terenie Puszczy Bolimowskiej, więc zewsząd otaczają nas lasy i pola. Nasza okolica perfekcyjnie wpisuje się w definicję sielskości – jest tu cicho, spokojnie, czysto i przyjemnie. Natale to ważna część naszej rodziny. Jest naszym skarbem, który chcemy pokazać światu, a każda wyprodukowana przez nas butelka przepełniona jest sercem i oddaniem. SMAKUJCIE NATURĘ RAZEM Z NAMI!

Produkty

Kara

Wino lekkie i bardzo owocowe ze, szczególnie wyczuwalnymi nutami borówki i czereśni. Jego delikatna słodycz jest idealnie zbilansowana naturalną kwasowością. PASUJE DO: idealnie komponuje się z potrawami z czerwonego mięsa, zwłaszcza z wieprzowiną, wołowiną czy z grillowanym stekiem oraz wędlinami.

Rosa

Wino lekkie o wyraźnych nutach cytrusów oraz zielonego jabłka. Jego słodycz jest dobrze zrównoważona przez orzeźwiającą kwasowość. PASUJE DO : idealnie komponuje się z daniami z drobiu, rybami, zimnymi przekąskami czy też do potrawami z białego mięsa

Natale BRUT

BIAŁE WINO MUSUJĄCE Klasa: białe, lekko wytrawne Wszystkie nasze Wina Musujące wytwarzane są ze szczepu Seyval Blanc, metodą szampańską (tradycyjną). Oznacza to, że wtórna fermentacja wina bazowego odbywa się w butelce. Nasze Wino Musujące występuje w 3 wyjątkowych odsłonach: Brut, Extra Brut, Brut Nature (więcej o nich poniżej). Bukiet Wina mają bardzo delikatną i kremową teksturę. Nuty cytrusów, żółtych owoców oraz tostów nadają im naturalnej świeżości, a trwałe i okrągłe bąbelki dodatkowo podkreślają ich wyjątkową lekkość. Pasuje do Nasze Wina Musujące idealnie pasują nie tylko jako aperitif lub wino do toastów, ale także do lekkich przekąsek, owoców morza czy deserów.

Natale EXTRA BRUT

BIAŁE WINO MUSUJĄCE Klasa: białe, wytrawne Wszystkie nasze Wina Musujące wytwarzane są ze szczepu Seyval Blanc, metodą szampańską (tradycyjną). Oznacza to, że wtórna fermentacja wina bazowego odbywa się w butelce. Nasze Wino Musujące występuje w 3 wyjątkowych odsłonach: Brut, Extra Brut, Brut Nature (więcej o nich poniżej). Bukiet Wina mają bardzo delikatną i kremową teksturę. Nuty cytrusów, żółtych owoców oraz tostów nadają im naturalnej świeżości, a trwałe i okrągłe bąbelki dodatkowo podkreślają ich wyjątkową lekkość. Pasuje do Nasze Wina Musujące idealnie pasują nie tylko jako aperitif lub wino do toastów, ale także do lekkich przekąsek, owoców morza czy deserów.

Natale BRUT NATURE

BIAŁE WINO MUSUJĄCE Klasa: białe, mocno wytrawne Wszystkie nasze Wina Musujące wytwarzane są ze szczepu Seyval Blanc, metodą szampańską (tradycyjną). Oznacza to, że wtórna fermentacja wina bazowego odbywa się w butelce. Nasze Wino Musujące występuje w 3 wyjątkowych odsłonach: Brut, Extra Brut, Brut Nature (więcej o nich poniżej). Bukiet Wina mają bardzo delikatną i kremową teksturę. Nuty cytrusów, żółtych owoców oraz tostów nadają im naturalnej świeżości, a trwałe i okrągłe bąbelki dodatkowo podkreślają ich wyjątkową lekkość. Pasuje do Nasze Wina Musujące idealnie pasują nie tylko jako aperitif lub wino do toastów, ale także do lekkich przekąsek, owoców morza czy deserów.