fbpx

Program

Sobota, 1 Grudnia
GODZINA
WYDARZENIE
11:00 - 11:40
11:00 Magia greckiej oliwy z oliwek Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
13:00 - 13:40
13:00 Magia greckiej oliwy z oliwek Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
14:00 - 14:40
14:00 Magia greckiej oliwy z oliwek Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
16:00 - 16:40
16:00 Magia greckiej oliwy z oliwek Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
Niedziela, 2 Grudnia
GODZINA
WYDARZENIE
11:00 - 11:40
11:00 Magia greckiej oliwy Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
13:00 - 13:40
13:00 Magia greckiej oliwy Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
15:00 - 15:40
15:00 Magia greckiej oliwy Odkryj ponadprzeciętną jakość różnych rodzajów oliwy z Grecji! Dowiedz się, jak delektować się oliwą extra virgine oraz jak znaleźć jej najlepsze zastosowanie w kuchni. Seminarium przeprowadzi cię przez techniczne sekrety oraz ciekawostki ukryte w tej złotej kropli. Seminarium darmowe. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
do zobaczenia na

Global Expo ul. Modlińska 6D

Nasz Instagram